Pomůžeme Vám zrealizovat Váš eshop

V oblasti výroby eshopů se pohybujeme od roku 2005. Za toto odobí jsme se podíleli na desítkách realizací na míru v různých pracovních pozicích pokrývajících celý cyklus přípravy a výroby eshopu. Zkušenosti jsme čerpali z vlastní práce, práce našich kolegů a také ze zpětné vazby mnoha klientů. Proces realizace eshopu je od prvotní obchodní poptávky po spuštění na ostré doméně dlouhý projekt jehož úspěšnost ovlivňuje kvalita jeho dílčích etap. Klient může celou investici držet pevně v rukou a odřídit ji skvěle sám. Ne vždy se to ovšem podaří a riziko neúspěchu roste se složitostí projektu a klesá se zkušenostmi klienta s realizacemi eshopů.

Proto, abychom Vaši investici ochránili a realizace eshopu pro Vás byla jen sledem snadných rozhodnutí, nabízíme Vám pomoc při pořízení eshopu. Postavíme na Vaši stranu všechny své zkušenosti a kontakty.

 

Řešením je outsourcing řízení jednotlivých fází realizace eshopu

Můžete se spolehnout, že se pofesionálně postaráme o:

  • SWOT analýzu stávajícího stavu
  • přípravu e-marketingové strategie
  • vypracování zadávací technické dokumentace
  • realizaci výběrového řízení a výběr dodavatele
  • poradenství při uzavírání smlouvy o dílo a návazných smluv (jako licenční smlouvy, hostingové smlouvy, smlouvy o následné zákaznické podpoře apod..)
  • projektové vedení na straně klienta při realizaci eshopu
  • uživatelské testování před předáním díla
  • akceptační proces eshopu
  • uvedení eshopu do ostrého provozu

Většinu z výše uvedených služeb zajišťujeme vlastními silami. E-marketingové a právní poradenství v úzké spolupráci s našimi partnery, specialisty na obě oblasti. Preferujeme komplexní spolupráci s vizí na budoucí partnerství, ale je možné poptat nás i o řízení několika vybraných oblastí a pokud to bude z povahy možné, rádi Vám vyjdeme vstříc.

 

Kolik taková spolupráce stojí?

V této oblasti nelze, narozdíl od analýzy a návrhu eshopu, cenu spolupráce definovat obecně. Cena se odvíjí od plánovaného rozsahu spolupráce při realizaci eshopu. Jsme připraveni převzít zodpovědnost plně na sebe, ale také se stát jen odborným konzultantem a poradním hlasem.  Možností je také provizní způsob spolupráce, tzn. že Vaše vstupní investice je minimální, pokud se staneme partnery i pro provoz eshopu. Cenové rámce spolupráce s Vámi rádi probereme a přizpůsobíme potřebám právě Vašeho projektu.

 

Potřebujete více informací, uvažujete o spolupráci?

Obojí nás velmi těší a rádi s Vámi plánovanou investici nezávazně zkonzultujeme. Po konzultaci se Vám možná některé problémy rovnou vyřeší a u jiných Vás navedeme na správnou cestu. Pokud to bude cesta společná, zcela upřesníme obchodní formát spolupráce. 

V případě zájmu Petra Dvořáka – 606 072 255. S dotazy či z jiných důvodů se na nás můžete obrátit rovněž emailem na adrese petr.dvorak@sharcs.cz.